29 Ağustos 2013 Perşembe

Facebook da da varız!Bizi facebook üzerinden de takip edebilirsiniz. You can follow us on facebook. PLease tick the following address :)) 

 https://www.facebook.com/KeceleriKacirdikk
Devamını oku...

20 Ağustos 2013 Salı

Baykuş duvar panosu

Irmak bebeğin baykuşlu duvar panosu. Annesine hediye olarak verildi bile :) siparişleriniz için ozturkcevriye@gmail.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Devamını oku...

18 Ağustos 2013 Pazar

elzem'in keçe kapı süsü

Elzem için yaptigimiz kapı süsü... Siparişleriniz için ozturkcevriye@gmail.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Devamını oku...

17 Ağustos 2013 Cumartesi

Seren'in keçe kapı süsü

Seren için hazırladığımız kapı süsü. Siparişleriniz için ozturkcevriye@gmail.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz
Devamını oku...

İrem'in keçe kapı isimliği
İrem için  hazırladığımız kapı süsü. .. Siparişleriniz için ozturkcevriye@gmail.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Devamını oku...

16 Ağustos 2013 Cuma

ASLI SU bebeğin baykuşlu kapı süsü

Aslısu bebek için yaptigimiz kapı süsü... allah uzun ömürler versin Asli Su'ya... Siparişleriniz için ozturkcevriye@gmail.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Devamını oku...

14 Ağustos 2013 Çarşamba

Melek keçe kapı süsüKuzenimin bebeği için yaptığımız kapı süsü. Henüz ismi belli değil o yüzden pofuduk bulutumuz boş :) ismi belli olunca buluta iliştirivericez ve tastamam bitmiş olacak. Anne ve babası karar verdiği zaman isimli fotoğrafını da ekliycez buraya tabiki. Umarız beğenirsiniz. Siparişleriniz için ozturkcevriye@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. 
Devamını oku...

Keçe duvar panosu


Bebek bekleyen kuzenim için yaptigimiz duvar panosu. Siparişleriniz için ozturkcevriye@gmail.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Devamını oku...

13 Ağustos 2013 Salı

Bambi keçe duvar panosu

Bebek bekleyen kuzenim için yaptığımız keçe duvar panosu. Siparişleriniz için ozturkcevriye@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Devamını oku...